24 Aralık 2014 Çarşamba

Yılbaşı sofra dekorasyonu

Renkli yılbaşı sofraları
Yılbaşı yaklaşıyor.Evlerinde yılbaşı yemek daveti vermek isteyenler için her ayrıntı mükemmel olmalı.Mumlar,çiçekler,yılbaşı süsleri,örtüler,yılbaşı sofranızı güzelleştirecek ve farklı kılacak birkaç detay.
Yılbaşı sofranızda kimi zaman renklerle,kimi zaman aksesuarlarla farklılık yaratabilirsiniz.Bakınız:Yeni yıl kutlama dekorları
Renkli yılbaşı toplarını yılbaşı sofra dekorasyonunda kullanın.
Yılbaşı sofralarında altın -gümüş dokunuşlar
Yılbaşı sofralarında altın-beyaz detaylar:Beyaz renk yılbaşı sofraları için her zaman iyi bir seçenek.Altın ve gümüş gibi ışıltılı renklerle birlikte kullanıldığında sofralarınıza muhteşem bir hava katacaktır. Porselenlerde,camlarda peçete halkalarında altın ve gümüş ışıltıları kullanın.
Mavi altın rengi uyumu:Altın her zaman yılbaşının vazgeçilmezi,Sofralara sıcak bir hava katmak için ideal.Mavi bardaklar,peçeteler,altın renkli kumaş ve süslerle sofralarınıza özgünlük kazandırın.
Siyah ve altının asil duruşu..Klasik kırmızı yeşil renklerin dışında farklı renkleri de sofralarınızda kullanın.Siyah ve altın dokunuşlarla sofralarınıza özellik kazandırın.

Yılbaşı sofralarında beyaz asaleti
Yılbaşı sofralarında sade tasarımlar..Mumlar ve çiçekler masanızın baş tacı olsunlar.Çiçekler sofranızda doğal ve taze bir görünüm sağlayacaktır.
Yılbaşı sofranızda zarif bir dokunuş için küçük hediyelerinizi tabaklara yerleştirebilirsiniz.

Kırmızı-yeşil-ekose-mumlar...Gümüşlerle zamansız yılbaşı şıklığı.Kırmızı renk yılbaşı sofraları için mükemmel bir seçim.Kristal bardaklar,gümüş çatal bıçak takımları,şamdanlarla yılbaşı sofra dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Mutfakta yeni yıl dekorasyonu
Yeni yıl dekorasyon fikirleri
Evde kutlama hazırlığı
Yılbaşı için dekorasyon önerileri
Yeni yıl hazırlıkları-yeni yıl dekorasyonu
Yılbaşı masa orta süsleri
Yılbaşı sofra süslemesi-masa orta süsleri
 Yeni yıl masa düzenlemesi 
Yılbaşı sofra süslemesi-masa orta süsleri 
Yılbaşı masa orta süsleri
Yeni yıl dekorasyon fikirleri 

Hiç yorum yok: