17 Eylül 2013 Salı

Dekorasyonda pembe-turuncu uyumu

Çarpıcı,enerjik,gözalıcı pembe turuncu uyumu.
Pembe-turuncu renk düzeniyle sıcak ,davetkar mekanlar.
Farklı tasarım stilleri:Pembe-turuncu renk düzeni,çeşitli tasarım stilleriyle, farklı görünüm ve hisler yaratır..Romantik bir oda dekorasyonu için  pastel pembe ve turuncu tonları,çiçek desenleri,yumuşak dokulu kumaşlar kullanabilirsiniz.Çağdaş bir dekorasyon için,düz hatlar,parlak beyaz ve metallerle bir denge sağlayabilirsiniz.Pembe ve turuncunun canlı,parlak tonlarını,Fas stili ve bohem stili dekorasyonda sıkça rastlıyoruz.Parlak renkli,desenli kumaşlar bu mekanlarda sıcak bir ortam yaratmanız için size yardımcı olacaktır. 
Mobilya ve aksesuarlarda:Mobilya,kumaş,lamba ve aksesuarlarla penbe-turuncu vurgular  yapabilirsiniz.Bu pembe veya turuncu bir sehpa,farklı doku ve desenlerde minder,yastık,perde olabilir.Çiçekli,grafik desenli,çizgili kumaşları birada kullanabilirsiniz.Masa lambaları,avizeler,vazo ve aksesuarlarla dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
Pembe ve turuncu güçlü bir renk kombinasyonnu olduğu için beyaz ve krem tonlarıyla denge sağlayabilirsiniz.
Pembe ve turuncunun canlı tonlarının mükemmel uyumu:Beyaz duvar,perde ve kanepelerle,pembe tablo,turuncu yastık, şallar,pembe ve turuncu avizeyle oturma odasında sıcak ve sevimli bir dokunuş.
Yatak odasında pembe-turuncu uyumu

Pembe ve turuncunun canlı tonları modern stil dekore edilmiş yatak odasına enerjik bir atmosfer yaratmış.Siyah ve beyaz birlikteliğiyle,aynalarla  yatak odası daha şık ve aydınlık bir ortama dönüşmüş.
Pembe genç kız odaları için en çok tercih edilen renklerin başında gelir.Turuncu renk ve desenlerle birlikte çağdaş,dinamik,ferah bir görünüm sağlanmış.
Gündelik yemek odası için sıcak bir atmosfer yaratmak isteyenler için turuncu-pembe seçimi

Döşemelik kumaş seçiminde pembe-turuncu renk düzeni 
 
Modern Fas stililnde pastel pembe ve turuncularla romantik bir ortam yaratılmış.
Pastel tonlarında pembe ve turuncu yine pastel sarılarla birlikte kullanılmış.
Yazlık ev dekorasyonu için iyi bir renk seçimi
Sehpa ve yastıklarda turuncu vurgu rengi olarak kullanılmış..
Genç odalarında pembe turuncu
 
Fas stili dekorasyonun vazgeçilmez rengi pembe-turuncu kombinasyonu
 
 Pembe-turun cu farklı stil ve dekorlar
Bunlar da ilginizi çekebilir:Bakınız.
Yorum Gönder