29 Aralık 2012 Cumartesi

Yılbaşı sofra düzenlemesi

Yılbaşı sofraları için şık sunumlar ve detaylar
Yeni yıl için evinizin her odasını, çam ağacını  süslediniz,hediyelerinizi hazırladınız.Sevdiklerinizle yeni yıla girerken evinizin en göz alıcı noktası yemek masanızı da aynı şekide hazırlayın..İyi seçilmiş aksesuarlar,tekstil ürünleri ve belirlediğiniz bir temayla hem damağa, hem göze seslenen sofralar kurun.Küçük detaylarla farklılık yaratın.Misafirlerinize kendilerine özel olduğunu hissettirecek detaylara önem verin.Yılbaşı sofranız festival havasına bürünsün.Sofralarınıza bereket simgelerini eklemeyi unutmayın..Sade veya görkemli sofralardan birkaç ayrıntı....Ayrıca bakınız.Görkemli yılbaşı sofraları

Kar gibi beyaz sofralar:Sofralarda renk seçimi tamamen size kalmış..Soğuk veya sıcak renklerde sofralar hazırlayabilirsiniz.Sadelikten hoşlananlar için beyaz iyi bir seçim olacaktır.Gümüş ışıltılarla beyaz sofranıza küçük dokunuşlarda bulunabilirsiniz.


Kırmızı renk ile sofralarınızda sıcak bir atmosfer yaratın:Yılbaşının geleneksel rengi kırmızıyla sofralarınızda sıcak bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

rustik kırmızı yılbaşı sofra düzenlemesi

Altın ışıltılar
Gri -altın yılbaşı sofra dekorasyonu


Yılbaşı sofralarında nar bereketi:Yılbaşı sofralarının olmazsa olmazlarından nar.Bereketin sembolü,İster meyve olarak nar kullanın,isterseniz nar objeler...
İki kişilik yılbaşı sofrası dekorayonu

Gri-beyaz yılbaşı sofrası.Sadelik ve şıklık birarada


Romantik sofralar

Yılbaşs sofralarında şık sunumlar:Yılbaşında kahve sunumunu :yeni yıl temalı bir kupada zarif bir şekilde ikram edebilirsiniz.

Yılbaşı kurabiyelerinizi hazırlamayı unutmayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir.
Yeni yıl dekorasyon fikirleri
Evde kutlama hazırlığı
Yılbaşı için dekorasyon önerileri
Yeni yıl hazırlıkları-yeni yıl dekorasyonu
Yılbaşı masa orta süsleri
Yılbaşı sofra süslemesi-masa orta süsleri
Yeni yıl masa düzenlemesi
Yılbaşı sofra süslemesi-masa orta süsleri
Yılbaşı masa orta süsleri

Yeni yıl dekorasyon fikirleri
Yılşbaşı sofraları

1 yorum:

Şükran Ünal dedi ki...

Sevgili Aida, dileklerinizin gerçekleşeceği sevgi mutluluk sağlık dolu yeni bir yıl diliyorum esenkalın. Görseller yine muhteşem eline sağlık..