26 Eylül 2009 Cumartesi

Dekorasyonda kırımızı renk


Kırmızı, tutkunun rengi,ateşin rengi,baştan çıkartıcı...Dekorasyonda kimi zaman siyah ve grilerle,kimi zamanda beyaz ve bej gibi nötr renklerle uyum içinde karşımıza çıkıyor.Kırmızı aksesuarlar mekana canlılık katıyor.Bu bir vazo,lamba,yastık veya şal olabilir.Ev aletlerinde de kırmızı sevenler için alternatifler çok.Mobilyalarda da kımızı renk yine karşımıza çılıyor.Koltuk,sandalye veya kitaplık...Evimizin her odasında,ister klasik,isterseniz modern tarzda...Kırmızı renkte mutfak aksesuarları ve aletleri için www.kolaylezzetler.blogspot.com u ziyaret edebilirsiniz.
Bunlar da ilginizi çekebilir.
Beyaz rustik odalar
Dekorasyonda renk kullanımı

Dekorasyonda doğru renk seçimi

Resim Ekle


9 yorum:

eb dedi ki...

iş yerlerinde satış yapılacak kısımda kırmızı renk kullanılmasını önerirler çünkü kırmızı bulunana ortamda insanlar da çabuk karar verme isteği doğarmış. ne güzel bir an önce ürünleri alıp gitsinler :)

Bahar dedi ki...

kırmızı her zaman göz alıcı bir renk olmuştur dekorasyonlar harika

Kitchen Sweet Kitchen dedi ki...

En sevdiğim reeeenkk:)

Adsız dedi ki...

Sicak bir renk...

Çay Saati dedi ki...

Rengin sıcaklıgı yorumlara bile yansıdı...))Teşekkür ederim.Sevgiyle kalın.Aida.

Adsız dedi ki...

hepsi bir birinden $Ik

hüseyin dedi ki...

Kırmızı Feng-Shui'ye göre iyi şansın ve şöhretin rengidir.Dekorasyonda ise ayni gıda sektorunde oldugu gibi istah acıcı gozukuyor..Kısaca OLMALI...nerede olursa olsun

Çay Saati dedi ki...

Sevgili Hüseyin,
Bu guzel bilgiler icin tesekkürler.Sans hep sizden yana olsun.:))Sevgiler.Aida

Evve Dekoor dedi ki...

Kırmızı, aşkın ve tutkunun rengi.. mobilyalarda da harika durduğu kesin.. birbirinden güzel dekorasyon fikirleri için teşekkürler.. Sitemi ziyaret etmeniz beni sevindirir.
www.evvedekoor.com
Ev ve Dekor