26 Nisan 2010 Pazartesi

Beyaz dekorasyonBeyaz renk ile evinizde huzur dolu köşeler oluşturun.Rahat bir yaşam alanı yaratmak için duvar,tavan,yer döşemeleri ve mobilyalarınızda beyaz renk ve tonlarını kullanın.Beyazın göz yormayan uyumunu hissedin.Beyaz renk bulunduğu alanı daha geniş ve aydınlık yapıyor.Bir alana ferahlık duygusu katmak istiyorsanız beyaz tavanlar kullanın.Yalınlık ve beyazlık yanyana geldiğinde;karmaşadan uzak,huzur veren mekanlar oluşuyor.Beyaz tül cibinlik yatak odanıza romantik bir hava katacaktır.
Saflığın,temizliğin rengidir.Mutfağınızda ve banyonuzda kullandığınızda temizlik hissini daha da vurgulayacaktır.
Beyaz renk,dar mekanlara genişlik,aydınlık ferahlık hissi verecektir.Kaliteli ve düzenli bir uyku için de yatak odanızda beyaz kullanmayı unutmayın. 
Bunlar da ilginiz çekebilir.
Beyaz renkle dekorasyon ipuçları
Yatak odaları 2 
Renklerin dili

Beyaz ve pastel renklerin uyumu
Romantik yatak odası
Beyaz oturma odası

Beyaz ve yalınlık

Dar mekanlarda genişlik hissi yaratır.
Bebek odalarında beyaz
Beyaz ile temizlik hissini vurgulayın3 yorum:

Ayşe Şakarcan dedi ki...

Beyaz hem çok modern hem de çok romantik olabilen sayılı renklerden herhalde:)seçimler çok güzel:)

ŞÜKRAN dedi ki...

Sevgili Aida, beyaz gerçekten her rengi kaldırabilen, hepsine uyum gösterebilen nefis bir renk Bu sene bende salonumu beyaza boyattım biz çok beğendik eşyalerla çok uyumlu oldu ,yakında birkaç fotoğrafı bloğuma koyacağım, Seninde bakıp fikrini yazmanı isterim.. Seçimlerin çok güzel ve zevkli olmuş Sevgiler..

EV DEKORASYON HOBİ dedi ki...

Sevgili Ayşe,Beyaz rengi her tarz dekorasyonda seviyorum.Teşekkürler.
Sevgili Şükran;Beyazlarla dekorasyonunun güzel olduguna inanıyorum.Blogunda yayınlamanı merakla bekliyorum.Sevgiler.Aida