26 Temmuz 2009 Pazar

Doğal taş dokulu dekoratif duvar panoları

Doğal taş duvarlar 2010 yılında daha da çok karşımıza çıkacak.Deri,keten,ahşap gibi doğal ürünlerle bir bütünlük oluşturuyor.Şömine duvarları haricinde,salon veya oturma odalarımızda tv unitelerinin bulunduğu duvarda da çok şık duruyor.Modern ve minimalist döşenmiş yaşam alanlarında doğal dokular çok moda.Yazlık veya kışlık evlerimizde, her yerde doğal taş dokulu dekoratif duvar panoları uygulama kolaylığıyla da tercih ediliyor.Değişik renk ve modelleriyle her mekanda kullanılabiliyor.


1 yorum:

Unknown dedi ki...

merhabalar,

Blog sitenize tesadüfen internette araştırma yaparken rastladım. İşim gereği doğal taşlarla ilgili olan paylaşımlarınızı okudum. Türkiye de yeni yeni önem kazanmaya başlayan ,dünyada çok uzun yıllardan beri bilinen ve zaman geçtikçe daha da önem kazanan doğal taşlarla tedavi yöntemleri hakkındaki bilgi paylaşımlarınız için teşekkür ederim.
Bağdat caddesi ve Kadıköy de olmak üzere doğal taşlar ile ilgili 2 adet mağazamız bulunmaktadır. Türkiye nin hiç bir yerinde olmayan dünyanın bir çok ülkesinden edindiğimiz her tür doğal taşı mağazalarımızdan edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için www.sertmineralstones.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürünler Türkiye nin her tarafına kargo ile ulaştırılmaktadır.
Saygılarımla,

Sibel KANDEMİR